کد خبر : 896
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۲ - ۹:۴۹

یک مسجدسلیمانی در راس یکی از شرکتهای بزرگ نفتی

یک مسجدسلیمانی در راس یکی از شرکتهای بزرگ نفتی

با حکم جوادی؛ مدیرعامل پتروایران مدیر عامل فلات قاره شد نفت نیوز: با صدور حکمی از سوی رکن الدین جوادی، سعید حافظی به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران و مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران منصوب شد. به گزارش نفت نیوز، در حکم رکن الدین جوادی خطاب به سعید حافظی آمده

با حکم جوادی؛
مدیرعامل پتروایران مدیر عامل فلات قاره شد
نفت نیوز: با صدور حکمی از سوی رکن الدین جوادی، سعید حافظی به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران و مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران منصوب شد.

به گزارش نفت نیوز، در حکم رکن الدین جوادی خطاب به سعید حافظی آمده است: “با عنایت به سوابق و تجربیات جنابعالی و با توجه به موافقت هیئت مدیره محترم شرکت ملی نفت ایران به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان عضو اصلی هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران منصوب می نمایم.
در این حکم با تاکید بر اهمیت حضور و فعالیت صنعت نفت در عرصه فلات قاره و تاثیرگذاری مستقیم آن بر منافع ملی از حافظی خواسته شده است که به بهره برداری صیانتی از مخازن، افزایش ظرفیت تولید، افزایش ضریب بازیافت مخازن، بهبود و سالم سازی فرآیند امورجاری و تصمیم گیری سریع و شفاف به منظور تحقق صحیح و به موقع ماموریت های محوله شرکت، سامانه فرآیندهای تامین مالی و جذب سرمایه مورد نیاز و ساماندهی و ایجاد فرصت برای نیروهای متخصص و متعهد با هدف بهبود عملکرد و انجام به موقع و مناسب ماموریت های محوله سازمان، توجه ویژه داشته باشد.

در پایان این حکم با تاکید بر اهمیت انجام طرح های در دست اجرا و بهره برداری از آنها بر اساس برنامه زمان بندی، بر بهره گیری از نیروهای توانمند، متعهد و متخصص شرکت و ارتقا و حفظ شئون و جایگاه آنان تاکید شده است.
انتهای پیام

جهت اطلاع همشهریان عزیز :
مهندس سعید حافظی بیرگانی در سال ۶۲ به استخدام نفت درآمد و لیسانس مهندسی نفت را از دانشگاه صنعت نفت (طی سالهای ۱۳۷۳-۱۳۶۹) و فوق لیسانس مهندسی نفت را از دانشگاه هریوت وات اسکاتلند (طی سالهای ۱۳۸۲-۱۳۸۱) اخذ نمود.
سوابق کاری وی به این شرح است:
از سال ۱۳۷۳ لغایت ۱۳۷۸ کارشناس سیستمهای مخازن نفتی
از سال ۱۳۷۸ لغایت ۱۳۷۹ رئیس اداره عملیات بارگیری نفت خام خارگ
از سال ۱۳۷۹ لغایت ۱۳۸۰ کارشناس عملیات مخازن نفتی
از سال ۱۳۸۰ لغایت ۱۳۸۱ رئیس دفتر هماهنگی مناطق نفتخیز جنوب در تهران
از سال ۱۳۸۱ لغایت ۱۳۸۲ اعزام به تحصیل (خارج از کشور) برای اخذ فوق لیسانس
از سال ۱۳۸۲ لغایت ۱۳۸۶ سرپرست مهندسی نفت طرح توسعه میدان نفتی منصوری
از سال ۱۳۸۶ لغایت ۱۳۸۷ مجری طرح توسعه میدان بند کرخه
از سال ۱۳۸۷ لغایت تاکنون مجری طرح توسعه میدان نفت مسجدسلیمان
از سال ۱۳۸۹ لغایت تا آذر ۹۰ با حفظ سمت (مجری مسجدسلیمان) مجری طرح توسعه میدان یادآوران
ایشان در آذر ماه ۹۰ به سمت مدیر عاملی شرکت پترو ایران در آمدند و تغییرات شگرف و رویکرد مثبتی را در این شرکت توسعه دهنده میادین نفتی ایجاد کردند
حافظی دردر سال ۱۳۸۵ بعنوان کارمند نمونه و در سال ۸۷ بعنوان مدیر نمونه شرکت ملی نفت معرفی شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۲
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نادری چهارشنبه , ۱ آبان ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۲

با سلام با توجه به پسوند فامیلی جناب آقای مهندس سعید حافظی بیرگانی ایشان اهل چهارمحال و بختیاری شهرستان کوهرنگ شهر بیرگان هستند.

mis شنبه , ۴ آبان ۱۳۹۲ - ۱:۲۰

نادری عزیز پسوند خیلی از مسجدسلیمانیها شامل بیرگانی فارسانی بروجنی گوجانی سورشجانی بازفتی چلگردی دهکردی و … هست که توی مسجدسلیمان بدنیا اومدن و زندگی کردند و با افتخار میگن مسجدسلیمانی هستیم و ممکن است علاوه بر مسجدسلیمان، منطقه ییلاقی شان آن مناطق مورد اشاره شما باشد…