یکشنبه ۲۹ مهر ۹۷ - October 21, 2018

کدخبر : 5661
یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳

زادگاه نفت میزبان روحانیون ستاد اقامه نماز قرارگاه فرهنگی جنوب

مسجدسلیمان ، زادگاه نفت روز گذشته میزبان رییس و اعضای ستاد اقامه نماز قرارگاه فرهنگی جنوب وزارت نفت بود .
جلسه هماهنگی و بررسی مسایل مربوط به اقامه نماز در سطح این شرکت با حضور حجت الاسلام والمسلمین کافی رییس ستاد اقامه نماز شرکت ملی نفت ایران – حجت الاسلام والمسلمین رضا حیدری رییس قرارگاه فرهنگی وزارت نفت در جنوب – آیت الله حسن زاده امام جمعه موقت اهواز و ائمه جماعت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، طی این جلسه که در مهمانسرای شماره یک و با حضور حجت الاسلام والمسلمین امینی امام جمعه مسجدسلیمان – مهندس قباد ناصری مدیرعامل و سایر اعضای هیأت مدیره شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان همراه بود مسایل و مشکلات مربوط اقامه نماز جماعت در سطح این شرکت مطرح و بررسی شد .
امام جمعه مسجدسلیمان طی سخنانی با اشاره به احادیث و روایت های مختلف در خصوص توصیه های نبی مکرم اسلام (ص) و امامان معصوم (ع) مبنی بر اهمیت نماز اول وقت و به جماعت خواندن آن ، ضمن تقدیر از مدیران صنعت نفت به این فریضه عبادی خواستار آن شد تا کیفیت برگزاری نماز جماعت در واحدهای عملیاتی و ستادی به گونه ای شود که حضور حداکثری پرسنل را در این فریضه شاهد باشیم .
در ادامه مسایل و مشکلات هر کدام از واحدهای ستادی و عملیاتی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از سوی امام جماعت مربوطه مطرح و در خصوص رفع و بهبود آن بحث و تبادل نظر صورت گرفت .
نگارش و انتشار خبر : دانوش صالحی

print

برچسب ها :

نظرات بسته شده است.