دوشنبه ۲۶ آذر ۹۷ - December 17, 2018

کدخبر : 5637
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴

غلظت آلاینده ها ادارات را هم در مسجدسلیمان به تعطیلی کشاند

بدنبال افزایش غلظت آلاینده ها ازصبح روز گذشته در شهرستان مسجدسلیمان که منجر به کاهش دید و بخطر افتادن سلامتی شهروندان شد ، ستاد مدیریت بحران فعالیت مدارس و دانشگاه ها را برای دو نوبت صبح و عصر یک شنبه ۱ بهمن تعطیل اعلام کرد .
متعاقب هشدارهای سازمان هواشناسی در خصوص استمرار این پدیده جوی و ورود جبهه جدیدی از غبار ، ستاد مدیریت بحران تصمیم گرفت علاوه بر تعطیلی کلاس های درس فعالیت ادارات را نیز تعطیل اعلام کند .
فرماندار و رییس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان مسجدسلیمان دقایقی قبل با اعلام این خبر به پایگاه خبری مسجدسلیمان آنلاین اظهار داشت : با توجه به اطلاعیه ها و اخطاریه های هواشناسی در خصوص ادامه فعالیت کانونهای گرد و خاک، تداوم کاهش دید و با عنایت به تصمیم شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان کلیه ادارات در روز یکشنبه مورخ۱بهمن ماه ۹۶ تعطیل اعلام می گردد .
علیرضا گوروئی در خصوص فعالیت دستگاه هایی نظیر بانک ها و مراکز امدادی نیز گفت : دستگاه هایی نظیر بیمارستان ها و مراکز درمانی که خدمات ضروری ارائه می کنند و بانک ها از این تصمیم مستثی هستند و فعالیت آنها همچون روزهای عادی ادامه خواهد داشت .

print

نظرات بسته شده است.