یکشنبه ۲۹ مهر ۹۷ - October 21, 2018

کدخبر : 5534
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۳۷

ارتقای ارایه خدمات بهداشت و درمان به شهروندان با همیاری نفت و گاز مسجدسلیمان

با همکاری و مساعدت مدیریت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، وضعیت ارایه خدمات در بخش بهداشت و درمان به شهروندان این شهر وضعیت مطلوب تری گرفت و موجب رشد و ارتقای کیفی این بخش گردید .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، با دستور مهندس قباد ناصری مبنی بر مساعدت و همکاری با شبکه بهداشت و درمان این شهرستان بمنظور تسریع در راه اندازی مرکز MRI این شهر ، همکاران بخش ترابری با اعزام بموقع ماشین آلات موجب تسریع در جابه جایی و نصب تجهیزات این مرکز گردیدند .

آسفالت محوطه ی مرکز MRI و محوطه سازی ساختمان بیمارستان قدیم ۲۲ بهمن که هم اکنون بعنوان یک مرکزی آموزش بهداشت و درمان استفاده می گردد توسط اداره خدمات مهندسی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از دیگر اقدامات این شرکت در ارتقای وضعیت بهداشت و درمان شهرستان بود .

همچنین در اقدام عام المنفعه دیگری ، عملیات مرمت و بازسازی پایگاه فوریت های پزشکی ( اورژانس ) که بدلیل واقع شدن در مرکز شهر مسجدسلیمان نقش موثری در کاهش زمان امداد رسانی پزشکی به شهروندان ایفا می کرد به منظور ایمن سازی فعالیت های فوریتی درمانی در هسته ی مرکزی شهر توسط مدیریت خدمات آغاز گردید .

نگارش و انتشار خبر : دانوش صالحی

print

برچسب ها :

نظرات بسته شده است.