یکشنبه ۲۹ مهر ۹۷ - October 21, 2018

کدخبر : 5498
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۱

پایان چالش انتخاب شهردار مسجدسلیمان با وساطت بزرگان شهر / شهام سلیمانی بالاخره شهردار شد

پروسه ی انتخاب شهردار منتخب شورای شهر دوره ی پنجم که به یک کلاف سردرگم و پیچیده تبدیل شده بود بالاخره با وساطتت و دخالت بزرگان سیاسی شهر به سرانجام رسید و ختم به خیر شد .
به گزارش پایگاه خبری مسجدسلیمان آنلاین ، در حالیکه بیشتر شهرهای استان خوزستان با روی کار آمدن دوره ی پنجم شورای شهر گزینه ی پیشنهادی شان را برای تصدی مسئولیت خدماتی ترین ارگان شهری انتخاب و به استانداری اعلام کردند ولی در شهر مسجدسلیمان این انتخاب با کشمکش و چالش های بسیاری مواجه و با جهت گیری و انشقاق میان اعضای شورای شهر این نهاد را تا خطر انحلال نیز کشاند اما با وساطتت بزرگان سیاسی شهر بالاخره دودستگی به همدلی و اتحاد مبدل و شهردار این شهر انتخاب شد .
براساس اطلاعات واصله , علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان خبر انتخاب شهردار این شهر آنهم با اکثریت قاطع ۷ نفر عضو شورا ( !!!!!) را اعلام کرده است و بر پایه ی همین اطلاعات هم اکنون شهام سلیمانی بعنوان شهردار منتخب مسجدسلیمان به فرمانداری اعلام شده است .
حال باید منتظر ماند و دید استانداری خوزستان که وظیفه ی بررسی صلاحیت های فردی و اجتماعی شهرداران و صدور حکم آنان را عهده دار است در این خصوص چه تصمیمی می گیرد و آیا شهام سلیمانی می تواند بر صندلی مدیریت شهری مسجدسلیمان بنشیند یا نه ؟!

print

برچسب ها :

نظرات بسته شده است.