جمعه ۳۰ شهریور ۹۷ - September 21, 2018

کدخبر : 5315
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۰

هواپیمایی نفت خوزستان در یک قدمی فروش/خوزستانی‌ها همچنان درخواب غفلت

براساس اخبار واصله وزارت نفت درصدد است تا شرکت هوایپیمایی نفت خوزستان که از آن به عنوان قدیمی‌ترین ایرلاین ایران نام می‌برند را به فروش رساند.
به گزارش خبرگزاری فارس خوزستان، براساس اخبار واصله وزارت نفت درصدد است تا شرکت هوایپیمایی نفت خوزستان که ازآن به عنوان قدیمی ترین ایرلاین ایران نام می برند را به فروش رساند.
براساس مستندات موجود ( گزارش سازمان ثبت و املاک کشور) ابتدا نام این شرکت را به «هواپیمایی کارون» تغییر داده‌اند تا امر واگذاری و فروش شرکت هواپیمایی نفت خوزستان هموار شود.
فروش شرکت هواپیمایی نفت خوزستان در حالی از اواخرسال گذشته بصورت محرمانه در تهران کلید خورده است که تاکنون هیچ واکنشی از سوی مسوولان خوزستانی حتی نمایندگان مردم خوزستان در مجلس شورای اسلامی در این زمینه صورت نگرفته است .
گزارش‌های واصله حاکی است که اشخاص حقیقی صاحب نفوذ و مرکزنشین در پی خرید این ایرلاین خوزستانی هستند.
هم اکنون این سؤال نزد محافل کارشناسی مطرح است که چرا وزارت نفت این شرکت هواپیمایی را به متقاضیان خوزستانی واگذار نمی‌کند تا همچنان برند خوزستانی بودن، این ایرلاین قدیمی حفظ و امکانی که با همت وزارت نفت در اختیارمردم خوزستان بود از این استان سلب نشود.
سند واگذاری نفت ایرلاین

print

برچسب ها :
نظرات بازدید کنندگان
  1. خوزستانی ها می توانند بخرند بیایند بخرند کسی که ساندویچ برای شکم گرسنه اش ندارد نوشابه می خواهد که هضمش کند تازه مگر تا الان سود این شرکت را به شما داده اند که ادعایش را می کنید بیخود داستان برای سرگرمی مردم درست نکنید تا آنها را ازچیزی که حق آنها وپدرانشان بوده وهست غافل کنید اگر راستگو هستید درمورد حق ۲درصد درآمد نفتی خوزستان بنویسید که کجا میرود درمورد حقوق استاندارخوزستان ومعاونین وروسای ادارات ومدیر کل ها وفرمانداران شهرداران و….وضعیت حقوق ناچیز کارمندان وکارگران ومعلمان ومردم عادی خوزستان بنویسید قدر قلم خود را بدانید وبرا رضای خدا بنویسید خداوند به قلم وآنچه که مینویسد قسم یاد کرده است مسجدسلیمان شادگان شوش ایذه هفتگل بهبهان شوشتر و….رافراموش کرده اید وآنوقت در مورد هواپیمایی نفت می نویسید