جمعه ۳۰ شهریور ۹۷ - September 21, 2018

کدخبر : 5312
دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۰

برگزاری جلسه استفاده ازظرفیت کارخانجات تانکسازی شهیدفرخ نیا مسجدسلیمان

جلسه استفاده ازظرفیت کارخانجات تانکسازی شهیدفرخ نیا مسجدسلیمان ظهر امروز در محل فرمانداری این شهرستان و با حضور فرماندار و اعضای شورای تأمین و روسای دوایر دولتی شهرستان برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری مسجدسلیمان در این جلسه که به منظور شناخت ظرفیت کارخانجات تانکسازی شهید فرخ نیا برگزار شدعلیرضا گورویی فرماندار و رییس شورای تامین اظهار داشت : تانکسازی مسجدسلیمان یکی از بزرگترین کارخانجات تانکسازی منطقه می باشد که می تواند در بحث اشتغال در شهرستان ما که رقم بالای بیکاری را داراست تاثیرگذار باشد.
گورویی گفت : در حوزه های مختلف در بخش اشتغال نباید بدنبال ساخت کارخانه های جدید بود بلکه باید از ظرفیت های خود بنحومطلوب استفاده کرد و این مجموعه کارخانجات دارای این ظرفیت می باشند.
پیگیریهای زیادی از طریق وزارت دفاع شده که منتج به نتیجه گردید وارتش برای مجموعه های صنایع نفت ، پتروشیمی، برق و تاسیسات آبرسانی برای تولید مایحتاج تاسیساتشان اعلام آمادگی کرده است که این امر می تواند در زمینه اشتغال کمک کندوازصنایع مذکورخواست باعقدتفاهمنامه باارتش ازاین فرصت درشهرستان به نحومطلوب استفاده نمایند.

print

برچسب ها :

نظرات بسته شده است.