جمعه ۳۰ شهریور ۹۷ - September 21, 2018

کدخبر : 5302
یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۸:۲۶

افزایش ناوگان خودرویی اطفای آتش در شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان

در یک اقدام بسیار جالب ، پرسنل HSE شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان موفق به ارتقای یکی از خودروهای عملیاتی این شرکت شدند .
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، طی این اقدام یک دستگاه خودروی تانکر پشتیبان آب ایمنی و آتش نشانی با حفظ قابلیت موجود با نصب مانیتور اطفای آتش به خودروی WATER TENDER ارتقا یافت .
در این اقدام که با همت پرسنل ایستگاه آتش نشانی مرکزی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان صورت گرفت یک دستگاه تانکر ۱۸۰۰۰ لیتری آب رسان پشتیبان به مجموعه ی خودروهای اطفای آتش این شرکت افزوده شد تا موجب افزایش توان عملیاتی و چابکی هر چه بیشتر ناوگان خودروهای عملیاتی این ایستگاه شود .
هدف از این اقدام که با تأکید بر اصل اقتصاد مقاومتی و صرفه جویی در هزینه ها صورت گرفت افزایش و توسعه ناوگان آتش نشانی برای هم افزایی توان عملیاتی خودروهای آتش نشانی و اطفای آتش که امکان حضور همزمان سایر خودروهای عملیاتی مشابه میسر نیست می باشد .
همچنین این اقدام موجب می شود تا با توجه به گستردگی حوزه ی عملیاتی و جغرافیایی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در صورت وقوع آتش سوزی جنگل ها و مراتع و همچنین آتش سوزی های درون شهری ، حضور تیم امداد و اطفای آتش شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان که پیش از این نیز در مواقع لزوم حضوری موثر و چشمگیر داشته اند نسبت به گذشته پر رنگ تر و فعال تر گردد .

نگارش خبر : دانوش صالحی

print

نظرات بسته شده است.