جمعه ۳۰ شهریور ۹۷ - September 21, 2018

کدخبر : 5295
شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۳

درخشش نفتی ها در دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی های کشور

دانوش صالحی :

دوازدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی های برتر کشور به همت انجمن متخصصان روابط عمومی ، عصر امروز در تهران برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، طی این آیین که در خانه هنرمندان تهران و با حضور صدها روابط عمومی از وزارت خانه ها – سازمان ها – شهرداری ها – شرکت های صنعتی – بانک و سایر ارگان ها برگزار شد برگزیدگان و منتخبان این جشنواره به انتخاب هیأت داوران معرفی شدند .
برهمین اساس شرکت های نفتی مستقر در خوزستان در این جشنواره درخشش خوبی داشتند و توانستند در بخش ها و موضوعات مختلف عناوین نخست را کسب نمایند .
براساس نظر هیأت داوران این جشنواره شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در بخش های پوستر – تبلیغات مکتوب و وب سایت یک مقام نخست و دو مقام سومی را از آن خود نماید .
pr
شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، پیش از این و در دی ماه سال گذشته نیز توانسته بود در چهاردهمین جشنواره روابط عمومی های برتر کشور عنوان نخست در زمینه اطلاع رسانی و روابط عمومی الکترونیک را کسب نماید .
شرکت بهره برداری نفت و گاز کارون بزرگترین تولید کننده نفت کشور نیز توانست در بخش های بروشور ، کزارش ،مصاحبه ، عکس ، تبلیغات مکتوب و تحلیل محتوا یک مقام نخست ۲ مقام دومی و ۳ مقام سومی را کسب نماید .
شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب نیز که تنها در زمینه انتشار کتاب حضور یافته بود توانست عنوان نخست این جشنواره را از آن خود نماید .
شایان ذکر است طی این جشنواره که به همت انجمن متخصصان روابط عمومی کشور برگزار گردید خانم دکتر زهرا سعیدی رییس فراکسیون روابط عمومی و ارتباطات مجلس شورای اسلامی – دکتر سید شهاب محسنی مدیرعامل انجمن متخصصان روابط عمومی – دکتر محمد سلطانی فر استاد و مدرس برجسته علوم ارتباطات طی سخنانی به تشریح اهمیت روز افزون علم روابط عمومی و لزوم توجه بیش از بیش به این عرصه از سوی مدیران بعنوان یک ابزار شایسته در معرفی سازمان و کاهش چالش ها و موانع سازمانی پرداختند .
در پایان نیز منتخبان لوح تقدیر و تندیس افتخار دوازدهمین جشنواره انتشارات روابط عمومی های کشور را از چهره های شاخص و میهمانان این آیین دریافت کردند .

print

نظرات بسته شده است.