جمعه ۳۰ شهریور ۹۷ - September 21, 2018

کدخبر : 5228
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۵

تقدیر مدیرعامل شرکت نفت و گاز مسجدسلیمان از اعضای تیم گلف

طی آیینی مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت وگاز مسجدسلیمان از زحمات و افتخار آفرینی اعضای تیم گلف نفت مسجدسلیمان تجلیل کرد .
به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، در این مراسم که در دفتر مدیریت و باحضور اعضای هیأت مدیره شرکت برگزار شد از کسب ۲ مقام قهرمانی در لیگ برتر و تورنمنت کشوری یادواره مرحوم حسین پور تجلیل بعمل آمد .
مهندس قباد ناصری طی سخنانی با توجه به اهمیت ورزش در صنعت نفت اظهار داشت : توجه به ورزش یکی از سرلوحه های اساسی در صنعت نفت در راستای عمل به تعهدات اجتماعی و افزایش روحیه نشاط و شادابی در جامعه است .
وی افزود : ورزش گلف یکی از ورزش هایی است که حیاتش با صنعت نفت گره خورده و با پیدایش نفت بود که ورزش گلف هم برای نخستین بار در کشور شکل گرفت .
وی ادامه داد : تیم گلف نفت مسجدسلیمان همواره با همت و اراده ی بازیکنانش که از نیروهای بومی و اهل همین منطقه بوده درخششی دایمی داشته و افتخارات فراوانی در عرصه های کشوری کسب کرده و ترکیب اصلی تیم ملی همواره با تکیه بر گلفرهای نفت مسجدسلیمان شکل گرفته است .
در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدیه از کسب ۲ مقام قهرمانی توسط تیم نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر و تورنمنت کشوری یادواره مرحوم حسین پور تجلیل بعمل آمد . GOLF

print

برچسب ها :

نظرات بسته شده است.