کد خبر : 425
تاریخ انتشار : یکشنبه 16 ژوئن 2013 - 14:17

تقدیر ویژه معاونت اقوام و مذاهب ستاد انتخاباتی دکتر روحانی از اقوام و اقلیت های مذهبی

تقدیر ویژه معاونت اقوام و مذاهب ستاد انتخاباتی دکتر روحانی از اقوام و اقلیت های مذهبی

آقای اردشیر خدایی؛معاونت اقوام و مذاهب ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در گفتگو با ستاد خبری زاگرسیان حامی دکتر روحانی؛ضمن تبریک به آحاد مختلف ملت ایران در خلق حماسه سیاسی،مدنظر مقام معظم رهبری؛از کلیه اقوام کشور و همچنین اقلیت های مذهبی ایران،خصوصاً اقوام اهل سنت،تقدیر و تشکر ویژه نمود. معاون اقوام و مذاهب ستاد انتخاباتی دکتر

Print Friendly, PDF & Email

آقای اردشیر خدایی؛معاونت اقوام و مذاهب ستاد انتخاباتی دکتر روحانی در گفتگو با ستاد خبری زاگرسیان حامی دکتر روحانی؛ضمن تبریک به آحاد مختلف ملت ایران در خلق حماسه سیاسی،مدنظر مقام معظم رهبری؛از کلیه اقوام کشور و همچنین اقلیت های مذهبی ایران،خصوصاً اقوام اهل سنت،تقدیر و تشکر ویژه نمود.
معاون اقوام و مذاهب ستاد انتخاباتی دکتر روحانی،حضور و حمایت اقوام مختلف ایرانی از خراسان تا آذربایجان،از اقوام گیلکی و مازنی تا ساکنان حاشیه خلیج همیشه فارس و همچنین اقوام،ایلات و عشایر فارس،لر و خصوصاً قوم غیور کرد از دکتر روحانی را فرصتی ارزشمند در ایجاد اتحاد ملی تمامی ایرانیان دانسته و از تمامی این عزیزان بابت زحمات و تلاش های خالصانه و بدون چشمداشت به پیروزی دولت تدبیر و امید ،تشکر ویژه نمود.
آقای خدایی همچنین ضمن قدردانی از اقلیت های دینی زرتشتی،کلیمی،مسیحی،صابئین مندانی و خصوصاً هموطنان کرد و بلوچ اهل سنت که به برنامه های دکتر روحانی رای داده اند ابراز امیدواری کرد در دولت تدبیر و امید شاهد زندگی مسالمت آمیز و قانونمدار تمامی اقوام ایرانی باشیم.
معاونت اقوام و مذاهب ستاد اتخاباتی دکتر حسن روحانی با زحمات شبانه روزی آقای خدایی و همکاران ایشان،طی چندماهه گذشته و خصوصا ایام منتهی به زمان انتخابات نقشی فعال و فراگیر در شکل گیری حماسه سیاسی و سازماندهی حامیان و طرفداران دولت تدبیر و امید را به انجام رسانید.

Print Friendly, PDF & Email
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 2 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۲
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

علی فرج زاده شاهین دژ یکشنبه , 23 ژوئن 2013 - 18:16

بنام خداوند جان آفرین حکیم سخن در زبان آفرین جناب آقای خدایی زحمات شبانه روزی جناب عالی بعنوان معاون ستاد اقوام و مذاهب دکتر حسن روحانی قابل تحسین بوده از خداوند منان برای حضرت عالی علو درجات را مسئلت میدارد علی فرج زاده شاهین دژ

هومان چهارشنبه , 3 جولای 2013 - 21:19

با سلام
از زحمات شما در راستای تامین امنیت مردم و ایجاد فضای باز و آزاد برای حضور پر شور در جشن پیروزی بزرگ ملت ممنونم