کد خبر : 3872
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۲۲

محمد رضا زمان پور عضو شورای شهر مسجدسلیمان :من به صراحت می گویم به وی رای نداده ام.

محمد رضا زمان پور عضو شورای شهر مسجدسلیمان :من به صراحت می گویم به وی رای نداده ام.

مهندس محمد رضا زمان پور از اعضای شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان که معمولا در مصاحبه های خود با صراحت و صداقت انتقاداتی را در حوزه های مختلف مطرح کرده بود این بار نیز در تماس تلفنی به بعضی مسائل در خصوص انتخاب شهردار جدید پرداخت که خلاصه ای از آن را در در ادامه می

مهندس محمد رضا زمان پور از اعضای شورای اسلامی شهر مسجدسلیمان که معمولا در مصاحبه های خود با صراحت و صداقت انتقاداتی را در حوزه های مختلف مطرح کرده بود این بار نیز در تماس تلفنی به بعضی مسائل در خصوص انتخاب شهردار جدید پرداخت که خلاصه ای از آن را در در ادامه می خوانید.

وی در این گفتگوی اختصاصی با ماهنامه زاگرسیان اظهار داشت:به هر تقدیر هر عضو از شورای اسلامی شهردر هر شرایطی باید وعده های داده شده و تعهدات خود در قبال آراء مردم را که با هزاران امید به افراد داده اند فراموش ننماید و تکرار مکررات است اگر بخواهیم اشاره به مسایل گذشته داشته باشم اما خلاصه می کنم به اینکه اولاً همیشه به اکثریت در آراء شورا احترام می گذارم فارغ از هر نتیجه ای که داشته باشند اما این حق را نیز به خود خواهم داد که با موکلین و همشهریان عزیز و صبور با شفافیت سخن بگویم.

وی افزود: بسیار منطقی بود که در ابتدای شروع بکار شورای چهارم یک فرد که در زمینه مدیریت دارای سابقه و تجربه کافی است رئیس شورا شود که به نظر بنده همکارانم این تشخیص را صحیح ندانند و ما هم احترام گذاشتیم،در سال دوم به رغم حاشیه های زیادی که در سال اول شورا شهر بوجود آمد انتظار می رفت شورا با یک انتخاب حساب شده باب جدیدی از گفتمان و تعامل را هم درون شورا و هم با سایر ارگان ها و سازمانها بوجود آورد که به نظر بنده این محقق نشده اما باز رای اکثریت را پذیرفتیم و به نظر جمعی احترام گذاشتیم.

اینجا دیگر مردم قضاوت نمایند که در سال سوم که همکاران از تنش های بوجود آمده شورا به ستوه آمده بودند آیا از میان دو گزینه مطرح شده در پست ریاست شورا انتخاب درستی صورت گرفته است؟

آیا می شود در انتخاب شهردار در وضعیتی که شهرداری ۵ ماه حقوق معوقه دارد و کارکنان برای چندمین بار اعتصاب نموده ند به صورت احساسی و بدون در نظر گرفتن خواست مردم که انتخاب گزینه ای بهتر از شهردار قبلی است عمل کرد .آیا این انتخاب اوضاع نابسامان شهرداری و شهر را سامان می دهد؟

آیا انتخاب یک نفر از اعضای شورای شهر بعنوان شهردار توسط اعضای محترم کار منطقی است؟

در جلسه یکشنبه شب گذشته که به منظور انتخاب شهردار تشکیل شد از برادران شورا خواهش کردیم فرصت کافی داریم تا گزینه هایی بارز و قویتری را کاندید کنیم،حداقل هفته دیگر صبر کینم که متاسفانه مورد موافقت اکثریت شورا قرار نگرفت و برخی از همکاران اصرار به رای گیری در همان شب داشتند.

من صراحتاً می گویم به وی رای نداده ام و این انتظار را هم نداشتم برخی از همکاران اوضاع پر تلاطم شهر را نادیده بگیرند به این امید که رای مخفی است و مردم متوجه نمی شوند ما به چه کسی رای داده ایم.آیا نادیده انگاشتن نصایح امام جمعه،نماینده،فرماندار و دیگر مسئولین محترم و دلسوز در ضرورت ایجاد آرامش برای شهر و شهرداری کار پسندیده ای است؟و آیا این انتخاب خواست و اراده مردم را در پی خواهد داشت،آیا گزینه انتخاب شده توان مدیریت این شرایط بوجود آمده در شهرداری را دارد و می تواند با احاطه بر قوانین و ضوابط درآمدی معوقات را وصول نماید؟!

در پایان گر چه سوالات متعدد دیگری همچنان در ذهن وجود دارد امیدوارم انتخاب کنندگان شهردار حتی با وجود مخفی بودن از لحاظ وجدانی آسوده باشند و قضاوت را به مردم می سپارم.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 4 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۴
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

معلم تاریخ چهارشنبه , ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۹

باز هم ایول به این عضو که عاقلانه تصمیم گرفت و رای هرتکی نداد.

سینا چهارشنبه , ۱۳ آبان ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۹

واقعاضایع کردند
زمانپور کارت درست بود که رای ندادی بنازمت

شایسته سالاری پنج شنبه , ۱۴ آبان ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۹

جناب زمانپور شما در مدت شپری شده چه گام مفیدی برداشتید که حداقل سپاسگذار همین ناچیز قدمتان باشیم ایا با ورود شما به شهرداری شایسته سالاری ابیاری شد یا خشکید؟

سیمین جمعه , ۱۵ آبان ۱۳۹۴ - ۸:۱۳

میگم هر جا صحبت میشه از ناپختگی حاجت پور گفته میشه چه کسانی تو شورا به این رای دادن
تو رو خدا یکی اسامی اونا رو بگه مردم بشناسنشون