کد خبر : 3790
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۲

فرمانداری مسجدسلیمان دستخوش بازی های سیاسی نشود!

فرمانداری مسجدسلیمان دستخوش بازی های سیاسی نشود!

در حالی که کمتر از پنج ماه به برگزاری انتخابات حساس مجلس شورای اسلامی باقی مانده است، طی روزهای اخیر زمزمه های تغییر فرماندار مسجدسلیمان به شدت قوت گرفته است . در حالی که  کمتر از پنج ماه  به برگزاری انتخابات حساس مجلس شورای اسلامی باقی مانده است، طی روزهای اخیر زمزمه های تغییر فرماندار

در حالی که کمتر از پنج ماه به برگزاری انتخابات حساس مجلس شورای اسلامی باقی مانده است، طی روزهای اخیر زمزمه های تغییر فرماندار مسجدسلیمان به شدت قوت گرفته است .

در حالی که  کمتر از پنج ماه  به برگزاری انتخابات حساس مجلس شورای اسلامی باقی مانده است، طی روزهای اخیر زمزمه های تغییر فرماندار مسجدسلیمان به شدت قوت گرفته است .
 به نظر می رسد تغییر  فرماندار و مجری انتخابات آینده در شهرستان مسجدسلیمان  نوعی بازی سیاسی  باشد و حتی برخی شایعات از مشخص شدن جایگزین وی و برگزاری مراسم معارفه طی روزهای آتی خبر می دهد.
 علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان تاکنون واکنش خاصی به این شایعات از خود نشان نداده و در پاسخ به سوال خبرنگاران با لبخند می گوید :  مگر از من خسته شده اید ؟  به این شایعات توجه نکنید .
 علیرضا گوروئی فرماندار مسجدسلیمان در دوران  تصدی مسئولیت خود در فرمانداری این شهرستان  تاکنون به دور از حواشی و بازی های سیاسی و حزبی تنها  در مسیر ایجاد فضای همدلی در شهرستان گام نهاده است .
 گوروئی با ورود به مسجدسلیمان مبنا و شعار کاری خود را همدلی و همزبانی برای رسیدن به هم افزایی برگزید و تا امروز تمام تلاش خود را به کار گرفته تا به دور از حاشیه سازی های برخی افراد  و جناح های سیاسی با ایجاد  هماهنگی بین ادارات و ایجاد فضای همدلی بین مردم و مسئولین  از تمام ظرفیت های موجود شهرستان  برای رضایتمندی مردم بهره گیرد .  .
 پیگیری های متعدد گوروئی برای  تسهیل در روند اجرای  کارخانه آلومینیوم و پتروشیمی  مسجدسلیمان  و افتتاح مجدد فرودگاه مسجدسلیمان که پیشرفت کار فرودگاه در نوع خود طی سالهای اخیر کم نظیر بوده  است  از جمله مهم ترین اقدامات وی در کمتر از ۲ سال حضور در مسجدسلیمان است .
 بدون تردید تغییر در مدیریت فرمانداری مسجدسلیمان  آنهم زمانی که که آرامش نسبی در شهر برقرار شده است  آسیب جدی به این شهرستان وارد خواهد کرد . مسجدسلیمان همیشه و طی ادوار گذشته شاهد بهم ریختگی و برآشفتگی های ناشی از پرداختن مدیران به مسائل حاشیه ای بوده و مهم ترین علت عقب ماندگی مسجدسلیمان را می توان در همین پرداختن به حاشیه ها دانست .
 حال که پس از سالها و با تدبیر فرماندار مسجدسلیمان آرامش نسبی در شهر و بین مردم برقرار شده شایعه تغییر فرماندار مسجدسلیمان آنهم بدون دلیل قانع کننده ای تعجب همگان را برانگیخته است .
 با توجه به گزینه احتمالی که به عنوان  جایگزین گوروئی مطرح شده است  به نظر می رسد   پشت پرده تغییر احتمالی فرماندار مسجدسلیمان سهم خواهی برخی افراد  منتسب  به یک جناح سیاسی خاص باشد و  رد پای تند روهای سیاسی  در این تغییر احتمالی دیده می شود .
 پی نوشت  : امیدواریم دکتر مقتدایی استاندار محترم خوزستان تصمیمی اتخاذ کنند که صلاح مردم مسجدسلیمان در آن دیده شود نه منافع سیاسی و فردی عده ای خاص ومسجدسلیمانی های تهران نشین .
فرماندار
منبع : آسماری نیوز

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.