کد خبر : 3099
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۰

فعالیت در حوزه فضای سبز و توجه به محیط زیست از زبان مدیرعامل نفت و گاز

فعالیت در حوزه فضای سبز و توجه به محیط زیست از زبان مدیرعامل نفت و گاز

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از توزیع و کاشت بیش از ۳۲۵۰۰ اصله نهال بمنظور پاسداشت و صیانت از محیط زیست توسط این شرکت طی سال ۱۳۹۳ خبر داد . به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس ابراهیم پیرامون با اعلام این خبر افزود :

مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان از توزیع و کاشت بیش از ۳۲۵۰۰ اصله نهال بمنظور پاسداشت و صیانت از محیط زیست توسط این شرکت طی سال ۱۳۹۳ خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس ابراهیم پیرامون با اعلام این خبر افزود : توجه به محیط زیست ، حفظ و توسعه فضای سبز  در محیط های شرکتی و شهری از جمله رئوس کاری و سرلوحه فعالیت های این شرکت می باشد .

وی ادامه داد : در این راستا از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۳۲۵۰۰ اصله نهال شامل نهال های مثمر و غیر مثمر توسط واحد فضای سبز این شرکت جهت گسترش فضای سبز شهرستان توزیع
شده است .

مهندس ابراهیم پیرامون در خصوص ایجاد فضای سبز و نگهداری از فضای سبز موجود نیز گفت : این شرکت به نگهداشت و توسعه فضای سبز که موجب افزایش زیبایی های بصری شهر می شود توجه ویژه دارد از همین روی ضمن نگهداشت و مراقبت از کلیه گل کاری ها و چمن کاری های موجود در اماکن ، ادارات و تأسیسات شرکتی از این سرمایه های زیست محیطی در محیط ها ، محلات و مناطق شهری نیز مراقبت و نگهداری می نماید .

وی تصریح کرد : در این راستا طی سال جاری بیش از ۱۴۰۰۰ متر مربع فضای سبز جدید توسط این شرکت ایجاد شده است که این اقدام سهم قابل توجهی در زیبا سازی محیط های شهری دارد .

وی با اعلام اینکه خدمات زیست محیطی این شرکت تنها محدود به محدوده صنعتی و اداری اش نیست گفت : از آنجاییکه مسجدسلیمان یک شرکت – شهر محسوب می شود و فعالیت های اجتماعی در این شهر متأثر از صنعت نفت است بنابراین در بخش پاسداشت ، حفاظت و گسترش فضای سبز نیز همچون سایر عرصه ها با جدیت وارد عمل شده و خدمات قابل توجهی به شهروندان و ادارات غیر شرکتی ارایه کرده ایم .

مهندس ابراهیم پیرامون ادامه داد : ایجاد فضای سبز در ادارات ، ارگانها ، مساجد و مدارس شهرستان و نگهداری و مراقبت از این جلوه های زیبای طبیعت بخشی دیگر از عملکرد این شرکت در توسعه فضای سبز و پاسداشت محیط زیست می باشد .

وی در پایان با تأکید بر رعایت الزامات زیست محیطی این شرکت مبتنی بر استاندارد های جهانی که از راه ممیزی و تمدید سالیانه گواهی نامه های ISO  صورت می گیرد افزود : رعایت الزامات زیست محیطی در کلیه واحدها و اماکن این شرکت الزامی است و در چشم انداز فعالیت این شرکت گسترش و توسعه فضای سبز و درخت کاری در محیط های شرکتی و غیر شرکتی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد .

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.